plama po farbie

Poprostu życie ...

Temat: Twórczość :)
W takim razie ja też coś tam pokażę. Z góry uprzedzam że odbiór może być trochę dziwny - obrazy formatu a3 nie mieściły się na skaner więc umieściłam tylko niektóre i zeskanowałam ich najbardziej istotny fragment :P A więc: 1) Rysowane ołówkiem, format a4. Trochę niedokładnie widać :P 2) Rysowane ołówkiem format a3 ( więc musiałam uciąć część rysunku). Szkoda, że nie widać całości ale cóż:P Przy lewej stronie warg plama po farbie :) [img=http://img197.imageshack.us/img197/9229/scan00012se.th.jpg] 3) Farby. To coś rozbiłam jak miałam 14 lat więc proszę powstrzymywać parsknięcia na jego widok :P Szczególnie udał mi się ten niby drewniany domek ;) heh :) [img=http://img436.imageshack.us/img436/2522/scan00021hm.th.jpg] 4) i cos takiego . Też słabo widać w powiększeniu ( coś mi się źle zeskanowało:/) Reszta nie mieści się na...
Źródło: alk1b40.nastolatek.pl/forum/viewtopic.php?t=8770Temat: Odbiory mieszkań B2-B3
...- dziś właśnie w takim 4-ro centymetrowym natknąłem się na następny niespodziewany kabel 230V lecący poziomo po ścianie na wysokości 15cm wyższej niż zamontowane gniazdko. Jeden sukces - udało mi się uzyskać szkic rur hydraulicznych (woda + ogrzewanie). Od człowieka z budowy zasłyszałem, że na windę raczej nie ma co liczyć - że to częsta praktyka na budowach, żeby nie poniszczyć smołą, rozlanymi farbami czy pyłem z betonu (tak jak ta plama po farbie przed B2 - jakby to się stało w windzie to by lipka mała była). Jak się budynek ogarnie to i windę włączą.
Źródło: osiedlemorskie.iq.pl/forum/viewtopic.php?t=15


Temat: co masz na sobie? ;>
levisy jasne, dżinsowe, takie znoszone już, wąskie, i poprzecierane, i z plamą po farbie. tiszert taki ładny, biały, cudny w swej prostocie. i niemowlęco błękitny kardigan. i bielizna, skarpetki, naszyjnik, ofc.
Źródło: plotkara.info/forum/viewtopic.php?t=264